PAGALBA PERKANT ŽIRGĄ

Dairotės žirgo? Tuomet jums tikrai pravers nepriklausomas žvilgsnis iš šalies, nesaistomas už žirgų pardavimus gaunamų komisinių ar kitokių įsipareigojimų. Žirgų pardavimu ar perpardavinėjimu neužsiimu, todėl neturiu tikslo įsiūlyti savą. Būtent todėl galiu objektyviai patarti, kokio žirgo dairytis, kad galėtumėte ilgai ir sėkmingai džiaugtis jo draugija. 

Jei žirgą jau radote arba vykstate apžiūrėti kelių kandidatų, padėsiu visapusiškai juos įvertinti. Esu čiupinėjusi įvairių žirgų, todėl padėsiu blaiviai įvertinti žirgo fizinius duomenis, stipriąsias ir silpnąsias vietas, tinkamumą pasirinktai karjerai, charakterio tipą. Taip taip, vis dar vadovaujuosi senu geru principu, kad perkant žirgą, svarbiausia yra pažiūrėti jam į akis!

Padėsiu susiorientuoti pardavėjų pinklėse, išvengti spaudimo, kurį dažnai patiria nepatyręs pirkėjas. Užduoti klausimus, kurie ypač svarbus, bet veikiausiai nešaus jums į galvą, ypač jei su konkrečia problema dar nesate susidūrę. Patarsiu importo, registracijos dokumentų, sutarčių, veterinarinio patikrinimo ir kitais klausimais. 

Perkant žirgą niekada negalime gauti 100% sėkmės garantijos, bet eliminuoti tas rizikas, kurias įmanoma, tikrai būtina.

Pagalbos renkantis žirgą kaina derinama individualiai + kelionės išlaidos