PRAKTINIAI KURSAI

Praktiniai kursai – tai galimybė dalintis idėjomis, pratimais, treniravimo įrankiais ar tiesiog akiračiui praplėsti. 

Toks formatas daugiausia naudos duoda raiteliams, kurie jau sėkmingai ir reguliariai dirba su savo treneriu, bet ieško naujo įkvėpimo, idėjų arba požūrio į įsisenėjusią problemą kitu kampu. Kartais viskas, ko reikia pokyčiams – tai išgirsti tą patį dalyką kitais žodžiais. 

Kursų formatas taip pat sėkmingai veikia ten, kur raitelius ir trenerius dažnai skiria dideli atstumai. Reguliarūs praktiniai kursai tokiais atvejais yra vienintelė galimybė treniruotis, o namų darbus tęsti savarankiškai. 

Privačios individualios treniruotės, atviros treniruotės su stebėtojais, su ar be teorinės dalies, aptariant konkretų klausimą ar bendro pobūdžio – viską įmanoma priderinti jūsų individualiems poreikiams. 

Jei norėtumėte surengti praktinius kursus savo žirgyne, suburkite kelių duetų grupę, aptarkite lūkesčius, o tuomet suderinsime abipusiai tinkamą datą, formatą ir pagelbėsime su renginio viešinimu. 

Kaina derinama pagal individualią situaciją. Teorija grupei – nuo 50 Eur/val., individualios treniruotės – 30 Eur/val. + kelionės išlaidos. 

Taip pat rengiame kursus su užsienio treneriais – tokiu atveju kaina nustatoma pagal individualius jų įkainius.